• -36 zł

HERBALIFE FORMUŁA 2 Zestaw witamin i minerałów dla KOBIET
multiwitamina dla kobiet

Dlaczego regularne przyjmowanie suplementów multiwitaminowych jest takie ważne?

Ubogie nawyki żywieniowe, stresujący tryb życia i zanieczyszczenie środowiska mogą pozbawić nasze organizmy witalnych składników odżywczych i dokonać spustoszeń w naszym systemie immunologicznym, utrudniając nam jeszcze bardziej utrzymanie idealnej wagi.

Mikroskładniki odżywcze odgrywają kluczową rolę w regulowaniu procesów zachodzących w organizmie, które mogą wpływać na jego zdrowie i wydolność. "Ponieważ wiele osób nie spożywa mikroskładników w zalecanych ilościach, codzienne przyjmowanie suplementów może pomóc zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na witaminy i składniki mineralne"(Źródło:Praca zbiorowa pod redakcją Troesch,2012)

Dlaczego warto przyjmować multiwitaminy dla danej płci
Ze względu na różnice w wielkości ciała, metabolizmie i fizjologii, kobiety i mężczyźni potrzebują różnych ilości witamin
i składników mineralnych, by zapewniać swojemu organizmowi optymalne odżywianie.

Na przykład: w Europie nawet 60% kobiet nie spożywa wystarczającej ilości wapnia, co może przyczyniać się do przyspieszenia utraty masy kostnej. (Źródło: Praca zbiorowa pod redakcją Mensink, 2013; EFSA,2015)

Dlaczego warto wybrać Zestaw witamin i minerałów dla kobiet Herbalife?

Dlaczego warto wybrać zestaw witamina dla kobiet Herbalife
Zestaw witamin i minerałów Herbalife jest częścią systemu opracowanego z myślą o wspieraniu naturalnych źródeł organizmu. Składniki Zestawu pochodzą z surowców naturalnych - ziół, roślin, owoców, warzyw, kwiatów, nasion, kłączy. Stosując Formułę 2 Herbalife  możesz mieć pewność, że biodostępność witamin i minerałów, z których zostały wyprodukowane, jest bardzo wysoka. Witaminy i minerały Herbalife nie są syntetyczne jak inne kompleksy witamin, które można kupić w aptece, czy też w supermarkecie, gdzie ich biodostępność (wchłanialność przez organizm) jest bardzo mała - przez co tak naprawdę nie są przydatne dla organizmu.

To suplement diety zapewniający wszechstronne wsparcie odżywcze, dostarczający 24 kluczowych składników odżywczych, w tym niezbędnych mikroelementów, których organizm nie potrafi wytworzyć sam lub produkuje w zbyt małych ilościach.

Opracowany przez ekspertów w dziedzinie odżywiania, wsparty badaniami naukowymi, by wspomagać równowagę hormonalną, metabolizm energetyczny, zdrowe kości, kondycję skóry, włosów i paznokci.

Formuła 2 Zestaw witamin i minerałów dla kobiet Herbalife:

  •   Zawiera witaminę B6 przyczyniającą się do regulacji aktywności hormonalnej
     
  •   Zawiera witaminę B12 przyczyniającą się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

  •    Zawiera wapń potrzebny do utrzymania zdrowych kości

  •    Zawiera cynk pomagający zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie

Zalecany sposób użycia :
jedna tabletka, 2 razy dziennie podczas posiłku lub jedna tabletka dziennie gdy stosujesz dwa koktajle Formuła 1 Herbalife w ciągu dnia. Produkt powinien być stosowany jako element zbilansowanej i zróżnicowanej diety w połączeniu ze zdrowym , aktywnym trybem życia.

Suplementy
1819
Pobierz etykietę produktu wyszukując produkt po numerze SKU (referencyjnym): Etykiety produktów
Pobierz najnowszą broszurę online produktów Herbalife: Broszura produktów
Paczkomat InPost 24/7
10 zł (czas dostawy 24h)
Kurier DPD
14 zł (czas dostawy 24h)
Kurier DPD Pobranie
19 zł (czas dostawy 48-72h)

16 innych produktów w tej samej kategorii: