Przekąski Herbalife - Poznaj przekąski Herbalife smaczne i zdrowe

Zdrowe przekąski

Przekąski w każdej diecie są ważne, zadbaliśmy o to by były one sycące, mało kaloryczne oraz smaczne! Prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia nie oznacza, że ​​musisz jeść mdłe posiłki i pożegnać się z przekąskami. Spraw sobie przyjemność, pozostając na właściwej drodze do realizacji swoich celów związanych z odżywianiem.

Batony Proteinowe Herbalife
  • -16 zł

Batony proteinowe to pyszna, zdrowa, bogata w białko przekąska. Każdy baton proteinowy zawiera około 140 kalorii i dostarcza 10 g wysokiej jakości białka, które wspomaga budowanie beztłuszczowej
masy mięśniowej i zwiększa metabolizm, co oznacza, że spalasz więcej kalorii.

Zupa pomidorowa Herbalife
  • -54 zł

Wyborna Zupa Pomidorowa to smaczna i pożywna przekąska z dodatkiem ziół kuchni śródziemnomorskiej nadających jej niepowtarzalny smak. Jedna porcja dostarcza około 104 kcal, więc sprzyja utrzymaniu kalorii pod kontrolą.

Prażone orzeszki sojowe Herbalife
  • -22 zł

Prażone Orzeszki Sojowe Herbalife to smaczna, słona przekąska. Doskonała alternatywa wysokokalorycznych przekąsek typu solone orzeszki ziemne, słone paluszki, krakersy, chipsy, itp. Opakowanie orzeszków zawiera aż 9 g białka i tylko 113 kcal. Z taką przekąską żadna dieta nie jest straszna.

Batony proteinowe H24 Achieve (6 x 60 g)
  • -15 zł

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, czy regularnie chodzisz na siłownię, czy uprawiasz sport wyczynowo, potrzebujesz odżywiania, które będzie wspierać Cię w każdej sytuacji. Dlatego stworzyliśmy Batony proteinowe H24 Achieve.