• -93 zł

protein drink herbalife
Protein drink mix
to idealny sposób na zwiększenie spożycia białka w ciągu dnia. Jeden produkt a dwie możliwości przygotowania: jako smaczna, niskokaloryczna przekąska (idealna zwłaszcza po treningu) lub dodatek do Twojego ulubionego Koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1.

W celu przygotowania pożywnego napoju białkowego zmieszaj proszek z wodą, możesz dodać go także wraz z wodą do ulubionego koktajlu, by uzyskać pyszny koktajl ze zwiększoną zawartością białka.

Jedna porcja Protein drink Herbalife dostarcza 108 kcal oraz 15 g wysokojakościowego białka, które przyczynia się do wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. Każda porcja zawiera dodatkowo 20 witamin i minerałów, m.in. witaminy z grupy B (tiaminę, ryboflawinę i witaminę B12 oraz miedź, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energrtycznego a także cynk i mangan, które pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Sposób użycia: Zmieszaj dwie łyżki (28 g) proszku z 250 ml zimnej wody. Stosuj dwa razy dziennie w celu zaspokojenia indywidualnego zapotrzebowania na białko. Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia.

Uwaga: Produkt nie służy do użytku jako koktajl zastępujący posiłek.


opis drink

Suplementy
2600
Pobierz etykietę produktu wyszukując produkt po numerze SKU (referencyjnym): Etykiety produktów
Pobierz najnowszą broszurę online produktów Herbalife: Broszura produktów
Paczkomat InPost 24/7
10 zł (czas dostawy 24h)
Kurier DPD
14 zł (czas dostawy 24h)
Kurier DPD Pobranie
19 zł (czas dostawy 48-72h)

16 innych produktów w tej samej kategorii: