Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i specyfikację zamówienia wraz z danymi do wpłaty jeżeli wybrana została metoda płatności przelewem. Następnie rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie stanu realizacji zamówienia za pośrednictwem wiadomości e-mail (status zamówienia). Istnieje również możliwość monitorowania przesyłki logując się do własnego Panelu Klienta, wybierając odpowiednią opcję.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Z reguły czas realizacji zamówienia nie przekracza 48h. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamówienie zostało złożone, opłacone i zaksięgowane do godziny 13.00 zostanie wysłane jeszcze w tym samym dniu. Zamówienie płatne przy odbiorze automatycznie jest wysyłane w dniu zamówienia.

 

FORMY PŁATNOŚCI

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.FORMA DOSTAWY

Poczta Polska - Posiadamy umowę biznesową z Pocztą Polską, która gwarantuje doręczenie w ciągu 24h od nadania przesyłki. Usługi Poczty na zasadzie umowy biznesowej dorównują, a w wielu kwestiach przewyższają usługi firm kurierskich. Dostawa trwa także 24h, także otrzymujesz sms z informacją o doręczeniu przesyłki, a w przypadku Twojej nieobecności otrzymujesz awizo i przesyłka w ciągu 14 dni czeka na Ciebie w Twoim najbliższym Urzędzie Pocztowym - fakt, że koszt wysyłki jest dla Ciebie mniejszy niż kuriera to dodatkowy plus! Dlatego zdecydowaliśmy się na usługi Poczty Polskiej na zasadzie biznesowej.