herbalife triathlon gdynia 2013Niezmiernie miło nam poinformować o dzisiejszej, pierwszej Konferencji Prasowej Herbalife Triathlon Gdynia 2013 – największej imprezy triathlonowej w Polsce. Podczas spotkania zaprezentowano nowych Ambasadorów zawodów, które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia.

 

 

 

Ambasadorami imprezy zostali w tym roku: Maciej Stuhr, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i Borys Szyc! Wszyscy rozpoczęli już ciężkie przygotowania do startu w Herbalife Triathlon Gdynia.

szturPrzypomnijmy, że nie są to pierwsze polskie gwiazdy, biorące udział w tych zawodach.

W poprzednich latach swych sił w triatlonie próbowali m.in.: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Magdalena Boczarska, Łukasz Grass, Paulina Sykut, Marcin Dorociński, Maciej Dowbor i Bartłomiej Topa.

 

 

 

 

rozmus2

Firma Herbalife zadba o formę Ambasadorów, którzy 11 sierpnia 2013 staną na linii startu w konkurencji 1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem i 21,1 km biegiem. Podczas przygotowań do zawodów Ambasadorzy Herbalife Triathlon Gdynia 2013 będą korzystać z Herbalife24, innowacyjnej linii wysokiej klasy produktów odżywczych dla osób, które stawiają na aktywność fizyczną, niezależnie od tego, czy biegają amatorsko, trenują na siłowni czy też są profesjonalnymi sportowcami.

 

 

 

 

 

gasowski

 

Jest już niemal pewne, że Ambasadorom w Gdyni towarzyszyć będzie rekordowa liczba amatorów triathlonu. Na ponad pół roku przed zawodami, do startu w Herbalife Triathlon Gdynia 2013 zgłosiło się już prawie 1200 osób z 8 różnych krajów. Kolejnych 100 zgłoszeń przyjęto do towarzyszącego triatlonowi aquathlonu.

 

 

 

 

 

 

 konradwszyscyrozmus