Rola wody w odchudzaniu i diecie Herbalife

Woda jest powszechnym rozpuszczalnikiem związków ustrojowych i niezbędnym uzupełnieniem pokarmu wszystkich znanych organizmów. Uczestniczy w przebiegu większości reakcji metabolicznych, stanowi środek transportu wewnątrzustrojowego, np. produktów przemiany materii, substancji odżywczych, hormonów, enzymów. Reguluje temperaturę. Stanowi płynne środowisko niezbędne do usuwania końcowych produktów przemiany materii. Woda stanowi średnio 70% masy dorosłego człowieka, w przypadku noworodka ok. 15% więcej, 60?70% limfy, 95% osocza krwi, 90% liści, owoców, 20% kości, 10% szkliwa zębów, tkanki tłuszczowej.

 

Czy wypijasz co najmniej 8 szklanek wody dziennie?

Jeśli czekasz, aż pojawi się uczucie pragnienia, Twój organizm może być już odwodniony. Woda jest mu niezbędna do wielu procesów, a odpowiednie nawodnienie pomaga utrzymać skórę i inne tkanki w dobrym stanie.

Istotnym elementem filozofii Herbalife jest nawodnienie organizmu i aktywność fizyczna. Woda pomaga w usuwaniu toksyn oraz prawidłowym funkcjonowaniu ciała i umysłu. Trzeba wypijać co najmniej 2 litry płynów codziennie. Ale pomyśl dwa razy, zanim uznasz napój gazowany w puszce za właściwe źródło nawodnienia. Może on jedynie dodać więcej cukru do Twojej diety. Zdziwisz się, że niechciane kalorie z tej ?wody? odkładają się na biodrach. Najlepsza jest czysta woda. Napełnij nią dużą butelkę, postaw na biurku i popijaj w ciągu dnia, bo zdarza się, że zapominamy o pragnieniu, gdy jesteśmy zajęci.

Jeśli chcesz nadać wodzie przyjemny smak, dodaj do niej Napój Aloesowy Mango. Niskokaloryczny napój nie zaszkodzi Twojej figurze. Równie dobrym wyborem jest Herbatka Rozpuszczalna, która zawiera kofeinę, poprawiającą koncentrację, a jedna porcja dostarcza jedynie 6 kalorii.

 

Dla tych którzy nie lubią pić czystęj wody Herbalife ma wspaniałe rozwiązanie: Napój aloesowy oraz herbatkę thermojetics! Dodaj do butelki z wodą kilka nakretek napoju aloesowego i ciesz się wspaniałym smakiem mango!

 

Aloes Mango oraz naturalny - Orzeźwia i koi

aleos woda

  • Zawiera 40% soku z aloesu, pozyskanego z całych liści Aloe Vera
  • Liście są ostrożnie zbierane i ręcznie filetowane, by zapewnić czystość surowca na najwyższym poziomie
  • Żel pozyskuje się metodą zimnego przetwarzania, co stanowi najlepszy sposób zagwarantowania doskonałej jakości
  • Nadaje wodzie orzeźwiający smak, dzięki czemu łatwiej Ci wypić odpowiednią ilość płynów: 2 ? 2,5 litra dziennie
  • Ma smak mango, nie zawiera sztucznych aromatów ani barwników
  • Dostępny także w oryginalnej wersji smakowej, nadaje wodzie naturalny, lekko cytrusowy posmak, bez sztucznych słodzików ani barwników (z dodatkiem cukru)

 

 

 

Herbatka Rozpuszczalna? - Ożywia i odświeżaherbatka dieta

  • Niskokaloryczny napój z kofeiną ? jedna porcja to 6 kcal 
  • Specjalna kompozycja czarnej i zielonej herbaty
  • Wodny ekstrakt z zielonej herbaty zapewnia najwyższą jakość i zawartość cennych składników
  • Zawiera 85 mg kofeiny, by pomóc poprawić koncentrację i uwagę